Merhabalar,

Uzun süredir devam eden çalışmalarım neticesinde, artık direkt olarak dosyalarınızı benimle, dolayısıyla bilgiye aç ve ihtiyacı olan birçok öğrenci ile paylaşabileceksiniz. Dosyalarınızın boyutu ne olursa olsun, aşağıdaki “Select File” butonunu kullanarak, kullanıcıların faydasına olabilecek her türlü dosyanızı paylaşabilirsiniz.

Ufak bir not düşmek istiyorum, bu kısımda sadece üyelerimiz paylaşım yapabilmektedir. Henüz üye olmadıysanız lütfen şu linke tıklayarak üye olunuz. Eğer üye iseniz, lütfen şu linke tıklayarak üye girişi yapıp, ardından dosyalarınızı paylaşınız. Kayıt olduktan ve/veya giriş yaptıktan sonra dosya yükleme linki aktif hale gelecektir.

Lütfen “what did you upload” kısmına, eklemiş olduğunuz dosyanın içeriğine dair bilgi veriniz. Bknz.” Thermo 1. vize sınav kağıdı”

 

Lütfen “Uploaded Successfully” yazısını görmeden sayfayı terketmeyiniz. Yüklemeniz gerçekleştiğinde tarafınıza ayrıca bilgilendirme maili ulaşacaktır.

Dosya boyutu, yükleme hızı vs gibi, yaşadığınız herhangi bir problem için lütfen info@oguzkaancicek.com veya oguzzkaancicek@gmail.com adresine mail atınız. Dosya boyutu fazla ise, yine aynı maillerden dosyalarınızı paylaşabilirsiniz.

İlginiz ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederim.

www.oguzkaancicek.com adresinde telif haklarınızın olduğu bir içerik var ise, lütfen info@oguzkaancicek.com adresine yazılı talebinizi bildiriniz. Gerekli kontrollerin ardından, söz konusu içerik bir (1) iş günü içerisinde gerekli işleme tabii tutulacaktır.

If you have a copyrighted content at www.oguzkaancicek.com, please send your written request to info@oguzkaancicek.com. After the necessary checks, the content will be processed within one (1) business day.