Birebir Tanışmak Her Zaman Daha İyi!

Yalnızca blog okuyarak birini tanımak oldukça zor.

İletişim Kurmayı Tercih Et!

Bu linke tıklayarak Whatsapp'ta sohbet oluşturabilirsin.

Profesyonel

Kişisel

H

Hakkımda

Merhaba, ben Oğuz Kaan Çiçek. 1994 yılında Hatay'da doğdum. Endüstri Mühendisliği alanında 2018 yılında Gaziantep Üniversitesi'nden mezun oldum ve aynı zamanda Makine Mühendisliği yan dal sertifikasına sahibim. Akademik yolculuğuma devam ederek, 2023 yılında Gaziantep Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Yüksek lisans tezim "Model Fabrika ile Bir KOBİde Yalın Yapılanma" oldu.

İş hayatına 2019 yılında çelik sektöründe faaliyet gösteren bir firmada Yalın Üretim Mühendisi ve entegre yönetim sistemleri sorumlusu olarak başladım. Burada geçirdiğim yaklaşık 2 yılın ardından, tekstil sektöründe Yalın Üretim ve İş Geliştirme Mühendisi olarak kariyerime devam ettim.

Eğitim ve öğrenim sürecim sadece akademik alanda değil, aynı zamanda sektördeki deneyimlerimle de zenginleşti. Doktora eğitimime Gaziantep Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde başladım ve aynı zamanda Model Fabrika Eğitmeni/Danışmanı ve DDX Danışmanı programlarını tamamlayarak TÜBİTAK TÜSSİDE onaylı sertifikalara hak kazandım.

Profesyonel kariyerim boyunca edindiğim bilgi ve deneyimleri paylaşma arzusuyla, 2021 yılından itibaren hem bir firmada çalışıyor hem de belirli konularda danışmanlık hizmeti sunuyorum. Model Fabrika Eğitmeni/danışmanı ve DDX danışmanı sertifikalarım, sunduğum hizmetlere profesyonel bir çerçeve kazandırırken, sektörel bilgi birikimimle iş dünyasına katkı sağlamaktan keyif alıyorum.

2014 yılından beri çeşitli konuları paylaştığım bloğumu sürdürmeye özen gösteriyorum. 2024 yılı itibariyle daha çok profesyonel hizmet vermek amacıyla bloğumu revize etmek istedim, fakat hâlen her ihtiyaçlarında gelecek meslektaşlarımın yanında olmaktan mutluluk duyarım.

Copyright © 2015 All Rights Reserved & Build with BeTheme.