Mechatronics

Derse Dair

Bu sayfada Gaziantep Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından seçmeli ders olarak verilmekte olan IE 314 – Mechatronics dersine dair dokümanlara ulaşabilirsiniz. Derse dair bilgiyi ve dokümanları sevgili arkadaşım Dilek Güzel’den edindim.

2017-2018 eğitim yılı 2. döneminde Mekatronik dersi Yrd. Doç. Dr. Serap Sur Çelik hoca tarafından verildi. Fizik derslerini seven varsa kolaylıkla harf verilebilecek bir derstir. Özellikle elektrik konularını bilmeyen veya ilgi duymayan kişiler için zor bir ders fakat elektrik konularına ilgili veya seven insanlar için gayet kolay bir derstir. Hocamız devamsızlığa önem vermekte ve dikkate almaktadır.

Sınavlar 2 vize 1 final şeklinde ve klasiktir. Sınavlarda deftere yazdırmış olduğu soruların aynısı sormuştur. Sorular arasında sözel klasik ve işlem yoğunluğu olan soruların tamamı yer almaktadır. Sınavlarda formül kağıdı verildi fakat hocamızın istediği şey bu formüllerin sorularda nasıl uygulanacağını anlamamızdı.

Desteklerinden dolayı Dilek Güzel’e saygılarımla..

Dokümanlar için : Tıklayınız.

Hepinize Başarılar.


www.oguzkaancicek.com adresinde telif haklarınızın olduğu bir içerik var ise, lütfen info@oguzkaancicek.com adresine yazılı talebinizi bildiriniz. Gerekli kontrollerin ardından, söz konusu içerik bir (1) iş günü içerisinde gerekli işleme tabii tutulacaktır.

If you have a copyrighted content at www.oguzkaancicek.com, please send your written request to info@oguzkaancicek.com. After the necessary checks, the content will be processed within one (1) business day.

Please follow and support

Leave a Comment