Engineering Drawing II

Derse Dair

Bu sayfada Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü tarafından zorunlu ders olarak verilmekte olan ME 114 – Engineering Drawing II dersine dair dokümanlara ulaşabilirsiniz.

Ders benim aldığım dönemde birçok hoca tarafından verilmekteydi. Bu hocalar arasında Doç.Dr.Tolga Bozdana, Prof.Dr.Nihat Yıldırım ve Doç.Dr.Ahmet Erkliğ bulunmaktaydı.

Dersler bir hafta teorik bilginin verilmesi diğer hafta ise uygulama yapılması şeklinde ilerliyordu. Teorik bilgiler bizzat hocalar tarafından yapılmakta fakat uygulama derslerine asistanlar katılmaktaydı. Dersler ise Bilgi İşlem Merkezi Laboratuvarları’nda işlenmekteydi.

Verilen bilgilerin çok kıymetli olduğu bu derste, gerçek anlamda iyi çizimler yapabilecek düzeye geleceksiniz. Özellike CAM ve Gear Design konuları üzerinde tecrübe sahibi olacaksınız.

Hocalarımız konularında son derece donanımlı olmakla birlikte, dersi daha iyi anlamanız için sizlere sürekli destek verirler. Laboratuvar çalışmaları olsun, ders içeriği olsun, her türlü konuda destek bulabilirsiniz. Kendilerine ulaşamadığınız takdirde asistanlarından da destek alabilirsiniz.

NOT : Ders %100 Tolga Bozdana’nın slaytlarından işlenmektedir, bu sebeple slaytları ister aşağıdaki linkten isterseniz de Tolga Bozdana’nın kendi web sitesinden mutlaka edinin.

Dokümanlar için : Tıklayınız.

Hepinize Başarılar.


www.oguzkaancicek.com adresinde telif haklarınızın olduğu bir içerik var ise, lütfen info@oguzkaancicek.com adresine yazılı talebinizi bildiriniz. Gerekli kontrollerin ardından, söz konusu içerik bir (1) iş günü içerisinde gerekli işleme tabii tutulacaktır.

If you have a copyrighted content at www.oguzkaancicek.com, please send your written request to info@oguzkaancicek.com. After the necessary checks, the content will be processed within one (1) business day.

Please follow and support

Leave a Comment