Computation for Mechanical Engineering

Derse Dair

Bu sayfada Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde zorunlu olarak verilmekte olan ME 240 – Computation for Mechanical Engineering dersine dair dokümanlara ulaşabilirsiniz.

Ders Doç.Dr. Ahmet Erkliğ ve Doç.Dr.Tolga Bozdana tarafından verilmektedir. Teorik bilginin verilmesi ardından, uygulamalı olarak pekiştirildiği bir derstir.

Hocalarımız konularında son derece donanımlı olmakla birlikte, dersi daha iyi anlamanız için sizlere sürekli destek verirler. Laboratuvar çalışmaları olsun, ders içeriği olsun, her türlü konuda destek bulabilirsiniz. Kendilerine ulaşamadığınız takdirde asistanlarından da destek alabilirsiniz.

NOT : Ders %100 Tolga Bozdana’nın slaytlarından işlenmektedir, bu sebeple slaytları ister yukarıdaki linkten isterseniz de Tolga Bozdana’nın kendi web sitesinden mutlaka edinin.

Dokümanlar için : Tıklayınız.

Hepinize Başarılar.


www.oguzkaancicek.com adresinde telif haklarınızın olduğu bir içerik var ise, lütfen info@oguzkaancicek.com adresine yazılı talebinizi bildiriniz. Gerekli kontrollerin ardından, söz konusu içerik bir (1) iş günü içerisinde gerekli işleme tabii tutulacaktır.

If you have a copyrighted content at www.oguzkaancicek.com, please send your written request to info@oguzkaancicek.com. After the necessary checks, the content will be processed within one (1) business day.

Please follow and support

2 thoughts on “Computation for Mechanical Engineering

  1. ME 204 thermodynamics dersidir. Computation for Mechanical Engineering dersinin kodu ME 240’dır.

    1. Desteğiniz için teşekkür ederim, gerekli düzeltmeleri yapıyor olacağım.

Leave a Comment