Engineering Economy and Cost Analysis 34

Engineering Economy and Cost Analysis

Merhaba arkadaşlar, bu sayfada Gaziantep Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından son dönemde zorunlu ders olarak verilen IE 425 – Engineering Economy and Cost Analysis ders içeriğine ulaşabilirsiniz. Derslere Zeynep hoca soru çözümlerine ise Pınar hoca girmektedir. Banka ve faiz işlemlerini seviyorsanız bu ders sizin için tasarlanmış diyebilirim. 2 vize 1 finalden oluşan derste sınavlar klasik ve hepsi sayısal işlemlere dayalıdır. Eğer kitabın sonundaki soruların mantığını anlarsanız harflik bir derstir . Çünkü sınavda chapter sonundaki soruların birebir aynısı sorulmaktadır tabi sayı değerleri degiştirilerek .

NOT : Biliyorsunuz ki son dönem Erasmus yaptığımdan, bu dönemde ders işleyişine, ders içeriğine vs dair herhangi bir bilgim bulunmamakta. Sevgili Dilek Güzel, tüm dönem boyunca son dönem derslerini toparlayıp, değerli yorumlarıyla birlikte bana iletti, sonsuz teşekkürlerimle ..

Referans Kitap ve Solution Manuel için : Tıklayınız.

Slaytlar ve Interest Factor Table için : Tıklayınız.

Hepinize  Başarılar.

Bir Cevap Yaz

    1 Yorum

  1. Senin gibi güzel işler yapan mükemmel bir insana ufacık bir faydam olduysa ne mutlu bana 🙂 Tüm yazılarını merak ve hayranlık ile okumaya devam ediyorum.

    Başarılarının devamını dilerim Oguz 🙂