Mondragon University – Project Management 29

Mondragon University – Project Management

Merhaba arkadaşlar. Burada gördüm ki Erasmus öğrencilerinin elinde herhangi bir yardımcı kaynak yok, fakat bizde de olduğu gibi local öğrencilerin bir önceki seneden arkadaşlarından aldıkları notları var. Patır kütür her şeyleri yaparlarken bazen biz silik kalıyoruz yanlarında. Bu sebeple, elinizde biraz döküman olması ve hazırlıklı olmanız için tüm dönem notlarını buraya eklemeyi düşündüm. Umarım işinizi görür.

Dersin adı Project Management, local öğrencilerle birlikte alıyorsunuz dersi. Dersin hocası Nerea Galletebeitia ve Unai Apaolaza ( kel bir adam, hitler derseniz herkes tanır.) Nüfus çokluğundan dolayı dersi iki gruba ayırmak zorunda kaldılar bu dönem bu sebeple iki ayrı hoca var. Fakat işlenen konular ve kullanılan materyaller aynı.

Aşağıda eklediğim linkte derse dair;

  1. PDF ders notları
  2. Sınıf içi egzersizler ve çözümleri
  3. Ödevler ( maalesef hepsini ekleyemedim bazen grup çalışması yapılıyor ve gruptan bir kişi sisteme yüklüyor)
  4. Sınav soru örnekleri ve çözümleri

‘ni barındıran tek bir dosya ekledim. Her şey sıralı ve muddle’da sıralandığı şekilde. Yine de muddleda gördüğümüz sıralı şeklinin fotoğrafını da paylaşıyorum ki, karıştırmayın.

Dökümana ulaşmak için : Tıklayınız.

Final projesi olan ” Forecasting Monthly Sales of Vending Machine by applying Agile Project Management, Kanban ” a ulaşmak için : Tıklayınız.

Dosyaların sıralaması için :

1- Tıklayınız.  2- Tıklayınız. 3- Tıklayınız.

Umarım faydalı olur.

Hepinize Başarılar.

 

Bir Cevap Yaz